Naudingi patarimai

NT sezoniškumas arba kodėl būstą geriausia pardavinėti DABAR

Jei atostogauti, tai tik vasarą, jei pardavinėti būstą, tai išimtinai tik pavasarį… Ilgai buvo laikomasi būtent tokios nuomonės, o štai tada ėmė ir išpopuliarėjo žiemos kelionės: pradėjome slidinėti, mėgautis šiltųjų kraštų saule ar leisti laiką lankydami rudenėjančius miestus. Ir patys tapome liudininkais, kaip keičiasi įsitikinimai ir įpročiai, tad šiandien apie tai, ar pavasaris vis dar geriausias laikas pardavinėti būstą.

Skaityti plačiau ...

Kaip keičiasi mūsų reikalavimai būstui, ir ko ieškosime ateinantį penkmetį

Pasaulyje pandemijų buvo ne viena. Naivu būtų tikėtis, kad ir ši paskutinė. Daug nepatogumų, tačiau mūsų – žmonijos – užduotis tokiais momentais yra susiimti, prisitaikyti ir išlikti. O šiaip – niekas pasaulio nesustabdė, niekas jo ir nesustabdys. NT rinka kaip riedėjo į priekį, taip ir rieda: praėjusių metų rudenį sandorių skaičius viršijo ankstesnius rekordus, o būstai apžiūrimi ir įsigyjami net ir online priemonėmis.

Skaityti plačiau ...

Kaip parduoti nekilnojamą turtą gyvenant užsienyje?

Būsto pardavimas yra nemenkas iššūkis kiekvienam, o jeigu gyvenate svetur – šis procesas gali atrodyti išties sudėtingai. Noriu jus nuraminti, tai nėra taip sunku, kaip atrodo! Galbūt jūs paveldėjote turtą arba aplinkybės susiklostė taip, kad nekilnojamo turto Lietuvoje jums nebereikia – šiandien galite parduoti būstą itin paprastai. Jums net neprireiks pirkti lėktuvo bilieto iš dabartinės gyvenamosios šalies atgal į Lietuvą. Įdomu, kaip tai padaryti? Šis įrašas – kaip tik tai, ko ieškote.

Skaityti plačiau ...

6 priežastys, kodėl verta kreiptis į nekilnojamo turto brokerį

Nekilnojamas turtas – viena iš didžiausių žmogaus gyvenimo investicijų. Iškylus poreikiui jį pirkti ar parduoti, daugeliui tenka susidurti su galvos skausmu – šis procesas nėra toks paprastas bei lengvas, kaip gali pasirodyti pačioje pradžioje. Žinoma, yra žmonių, turinčių gebėjimų parduoti arba pirkti būstą savarankiškai, tačiau mano patirtis rodo, kad daugeliui, patekus į tokią situaciją, prireikia profesionalų pagalbos. Taigi, šiame įraše išvardinau pagrindinius NT brokerių aspektus, kurie įrodo, kad dirbti su mumis yra verta ir naudinga!

Skaityti plačiau ...

Svarbūs patarimai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant būstą

Būsto pirkimas – nelengvas iššūkis kiekvienam žmogui, siekiančiam įsigyti nuosavą nekilnojamą turtą. Tai ne tik didžiulė investicija, bet ir sudėtingas sprendimų priėmimo procesas: juk renkatės gyvenamąją vietą ilgam laikui, nuo kurios smarkiai priklausys jūsų gyvenimo kokybė. Galbūt kaip tik šiuo metu jūs ruošiates žengti šį svarbų žingsnį? Jums gali padėti keli žemiau išvardinti esminiai būsto pirkimo patarimai.

Skaityti plačiau ...

Kaip nekilnojamą turtą parduoti kuo greičiau?

Nekilnojamo turto pardavimo procesas gali būti labai varginantis ir kupinas streso, ypač, jeigu tai darote pirmą kartą. Situacija gali tapti dar sudėtingesnė, kai parduoti reikia greitai, o laikas parduodant nekilnojamą turtą yra svarbus. Kad šis procesas būtų sėkmingas, pasidalinsiu svarbiausiais patarimais, kurie, tikiuosi, jums bus naudingi ir padės.

Skaityti plačiau ...
Scroll to Top